AMC12SAAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
AMC12SAAN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AMC12SAAN
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena HI-TEMP CONN HDR .100 SNGL 12POS
Fitxak: AMC12SAAN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
AMC12SAANren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AMC12SAAN fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena HI-TEMP CONN HDR .100 SNGL 12POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7734 pcs Datuen fitxa AMC12SAAN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Unshrouded
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.450" (11.43mm) Beste izenak S9661-12
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 12
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.100" (2.54mm) Isolamendu kolorea Green
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 12 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Beryllium Copper
Harremanetarako luzera - Post 0.120" (3.05mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.230" (5.84mm)