ABC44DRYI-S93
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ABC44DRYI-S93
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
Fitxak: ABC44DRYI-S93.pdf
  • Mezua
ABC44DRYI-S93ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ABC44DRYI-S93 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3363 pcs Datuen fitxa ABC44DRYI-S93.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 44
Posizio kopurua 88 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Green
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.093" (2.36mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ABC44DRYN-S93
ABC44DRYN-S93
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
Stockean: 3376 pcs
Deskarga: ABC44DRYN-S93.pdf
RFQ
ABC44DRYS
ABC44DRYS
Stockean: 4272 pcs
Deskarga: ABC44DRYS.pdf
RFQ
ABC44DRYI
ABC44DRYI