ABC28DRYI-S93
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ABC28DRYI-S93
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
Fitxak: ABC28DRYI-S93.pdf
  • Mezua
ABC28DRYI-S93ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ABC28DRYI-S93 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4437 pcs Datuen fitxa ABC28DRYI-S93.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 28
Posizio kopurua 56 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Green
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.093" (2.36mm)