ABC25HETN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ABC25HETN
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 25POS 0.100
Fitxak: ABC25HETN.pdf
  • Mezua
ABC25HETNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ABC25HETN fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 25POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10977 pcs Datuen fitxa ABC25HETN.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Single Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Errenkada kopurua 1 Posizio / Bay / Errenkada kopurua -
Posizio kopurua 25 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Generoa Female
Flange Feature - Ezaugarriak -
Harremanetarako mota Cantilever Harremanetarako materiala Beryllium Copper
Kontaktua Amaitu Loditasuna 10.0µin (0.25µm) Kontaktua Amaitu Gold
Kolore - Txartel mota Non Specified - Dual Edge
Txartela Loditasuna 0.062" (1.57mm)