ABB50DYRR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ABB50DYRR
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Fitxak: ABB50DYRR.pdf
  • Mezua
ABB50DYRRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ABB50DYRR fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5748 pcs Datuen fitxa ABB50DYRR.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 50
Posizio kopurua 100 Muntaketa mota Board Edge, Straddle Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Generoa Female
Flange Feature - Ezaugarriak Board Lock, Card Extender
Harremanetarako mota Cantilever Harremanetarako materiala Beryllium Copper
Kontaktua Amaitu Loditasuna 10.0µin (0.25µm) Kontaktua Amaitu Gold
Kolore Black Txartel mota Non Specified - Dual Edge
Txartela Loditasuna 0.062" (1.57mm)