ORD213-1015
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
ORD213-1015 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ORD213-1015
Fabrikatzaileak / Marka: Standex-Meder Electronics
Produktuaren Deskribapena SWITCH REED SPST-NO 100MA 24V
Fitxak: ORD213-1015.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
ORD213-1015ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ORD213-1015 fabrikatzailea Standex-Meder Electronics
deskribapena SWITCH REED SPST-NO 100MA 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76438 pcs Datuen fitxa ORD213-1015.pdf
Tentsioa - DC aldatzea 24V Tentsioa - AC aldatzea 24V
Mota Glass Body Amaiera estiloa Axial
Tamaina - Gorputza 0.071" Dia x 0.276" L (1.80mm x 7.00mm) Series ORD
Askatu ordua 0.05ms Askatu irismena -
Power - Rated 1VA Packaging Bulk
Beste izenak 374-1085
ORD 213/10-15
ORD 213/10-15 AT
ORD2131015
Tenperatura operatiboa -
Denbora eragilea 0.3ms Funtzionamendua Range 10 ~ 15AT
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Oro har 1.409" (35.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian - Deskribapen zehatza Glass Body Reed Switch SPST-NO 10 ~ 15AT Operate Range 1VA 100mA (AC/DC) 24V Through Hole
Uneko - Aldaketa 100mA (AC/DC) Uneko - Egin 300mA (AC/DC)
Zirkuitua SPST-NO kapazitantzia 0.4pF