MRX12-1A71
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
MRX12-1A71 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MRX12-1A71
Fabrikatzaileak / Marka: Standex-Meder Electronics
Produktuaren Deskribapena REED RELAY SPST-NO 12V ATEX PLAS
Fitxak: 1.MRX12-1A71.pdf2.MRX12-1A71.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MRX12-1A71ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MRX12-1A71 fabrikatzailea Standex-Meder Electronics
deskribapena REED RELAY SPST-NO 12V ATEX PLAS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5707 pcs Datuen fitxa 1.MRX12-1A71.pdf2.MRX12-1A71.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 9 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 200VAC, 200VDC - Max
Series MRX Askatu ordua 0.2ms
Packaging Tube Beste izenak 374-1395-5
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C Denbora eragilea 0.5ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 500mA Harremanetarako materiala -
Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 1.3 kOhms
Coil Power 110 mW Bobina korrontea 9.0mA