HE12-1B83
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
HE12-1B83 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HE12-1B83
Fabrikatzaileak / Marka: Standex-Meder Electronics
Produktuaren Deskribapena RELAY REED SPST 3A 12V
Fitxak: HE12-1B83.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
HE12-1B83ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HE12-1B83 fabrikatzailea Standex-Meder Electronics
deskribapena RELAY REED SPST 3A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1482 pcs Datuen fitxa HE12-1B83.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 9 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 7500VAC, 7500VDC - Max
Series HE Askatu ordua 1.5ms
Packaging Bulk Beste izenak 8512183500
Q2036496A
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Denbora eragilea 3ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 3A Harremanetarako materiala -
Harremanetarako formularioa SPST-NC (1 Form B) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 400 Ohms
Coil Power 360 mW Bobina korrontea 30.0mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HE1250300000G
HE1250300000G
fabrikatzaileak: Anytek (Amphenol Anytek)
deskribapena: 250 TB SPR CLA W/L 35D
Stockean: 62863 pcs
Deskarga:
RFQ
Stockean: 52410 pcs
Deskarga:
RFQ
HE15-9-A+G
HE15-9-A+G
fabrikatzaileak: Ault / SL Power
deskribapena: AC/DC CONVERTER 15V 135W