BT24-2A66
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
BT24-2A66 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BT24-2A66
Fabrikatzaileak / Marka: Standex-Meder Electronics
Produktuaren Deskribapena RELAY REED DPST 500MA 24V
Fitxak: BT24-2A66.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
BT24-2A66ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BT24-2A66 fabrikatzailea Standex-Meder Electronics
deskribapena RELAY REED DPST 500MA 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3434 pcs Datuen fitxa BT24-2A66.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 18 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 3.5 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 200VAC, 200VDC - Max