ZV40K2220T102N
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ZV40K2220T102N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZV40K2220T102N
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena MOV 40VAC 1000A 2220 SMD
Fitxak: ZV40K2220T102N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
ZV40K2220T102Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZV40K2220T102N fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena MOV 40VAC 1000A 2220 SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 85636 pcs Datuen fitxa ZV40K2220T102N.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 68V Varistor tentsioa (min) 61.2V
Varistor Tentsioa (Max) 74.8V Series Automotive, AEC-Q200
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 2220 (5750 Metric)
Beste izenak ZV40K2220T102NCT Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 56V Gehienezko AC bolumena 40V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Energia 9.2J Deskribapen zehatza 68V 1kA Varistor 1 Circuit Surface Mount 2220 (5750 Metric)