WW2ABT250R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WW2ABT250R
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 250 OHM 2.5W 0.1% AXIAL
Fitxak: 1.WW2ABT250R.pdf2.WW2ABT250R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
WW2ABT250Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WW2ABT250R fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 250 OHM 2.5W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 172233 pcs Datuen fitxa 1.WW2ABT250R.pdf2.WW2ABT250R.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Series WW Erresistentzia 250 Ohms
Energia (Watts) 2.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 250 Ohms ±0.1% 2.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Konposizio Wirewound