SM6227JTR750
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM6227JTR750 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM6227JTR750
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 0.75 OHM 5% 3W 6227
Fitxak: 1.SM6227JTR750.pdf2.SM6227JTR750.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
SM6227JTR750ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM6227JTR750 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 0.75 OHM 5% 3W 6227 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 182947 pcs Datuen fitxa 1.SM6227JTR750.pdf2.SM6227JTR750.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 6227 Tamaina / dimentsioa 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
Series SM Erresistentzia 750 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6227 J-Lead Beste izenak SM 3 0.75 5% R