SM6227FT887R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM6227FT887R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM6227FT887R
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 887 OHM 1% 3W 6227
Fitxak: 1.SM6227FT887R.pdf2.SM6227FT887R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
SM6227FT887Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM6227FT887R fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 887 OHM 1% 3W 6227 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 183687 pcs Datuen fitxa 1.SM6227FT887R.pdf2.SM6227FT887R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 6227 Tamaina / dimentsioa 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
Series SM Erresistentzia 887 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6227 J-Lead Beste izenak SM 3 887 1% R