SM4527JTR750
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4527JTR750 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM4527JTR750
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 0.75 OHM 5% 2W 4527
Fitxak: 1.SM4527JTR750.pdf2.SM4527JTR750.pdf
  • Mezua
SM4527JTR750ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM4527JTR750 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 0.75 OHM 5% 2W 4527 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5844 pcs Datuen fitxa 1.SM4527JTR750.pdf2.SM4527JTR750.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 4527 Tamaina / dimentsioa 0.476" L x 0.272" W (12.10mm x 6.90mm)
Series SM Erresistentzia 750 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4527 J-Lead Beste izenak SM 2A 0.75 5% R