SM2615BT1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615BT1R00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM2615BT1R00
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 1 OHM 0.1% 1W 2615
Fitxak: 1.SM2615BT1R00.pdf2.SM2615BT1R00.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
SM2615BT1R00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM2615BT1R00 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 1 OHM 0.1% 1W 2615 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 124760 pcs Datuen fitxa 1.SM2615BT1R00.pdf2.SM2615BT1R00.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2615 Tamaina / dimentsioa 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
Series SM Erresistentzia 1 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2615 J-Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.155" (3.94mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1 Ohms ±0.1% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Konposizio Wirewound