RTAN1206BKE150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RTAN1206BKE150R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RTAN1206BKE150R
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 150 OHM 0.1% 2/5W 1206
Fitxak: RTAN1206BKE150R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
RTAN1206BKE150Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RTAN1206BKE150R fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 150 OHM 0.1% 2/5W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 120381 pcs Datuen fitxa RTAN1206BKE150R.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Series RTAN Erresistentzia 150 Ohms
Energia (Watts) 0.4W, 2/5W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak RTAN1206BKE150RCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.030" (0.75mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 150 Ohms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film