RSPF2JT9R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSPF2JT9R10
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 9.1 OHM 2W 5% AXIAL
Fitxak: 1.RSPF2JT9R10.pdf2.RSPF2JT9R10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
RSPF2JT9R10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSPF2JT9R10 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 9.1 OHM 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1933513 pcs Datuen fitxa 1.RSPF2JT9R10.pdf2.RSPF2JT9R10.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -200/ +350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Series RSPF Erresistentzia 9.1 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 9.1 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Konposizio Metal Oxide Film