RSMF3JT120K-C1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JT120K-C1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSMF3JT120K-C1
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 120K OHM 3W 5% AXIAL
Fitxak: 1.RSMF3JT120K-C1.pdf2.RSMF3JT120K-C1.pdf
  • Mezua
RSMF3JT120K-C1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSMF3JT120K-C1 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 120K OHM 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1290750 pcs Datuen fitxa 1.RSMF3JT120K-C1.pdf2.RSMF3JT120K-C1.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Series RSMF Erresistentzia 120 kOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 235°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 120 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Konposizio Metal Oxide Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RSMF3JT10K0
RSMF3JT10K0
fabrikatzaileak: Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena: RES 10K OHM 3W 5% AXIAL
Stockean: 242758 pcs
Deskarga: RSMF3JT10K0.pdf
RFQ
RSMF3JT120K
RSMF3JT120K
deskribapena: RES 120K OHM 3W 5% AXIAL