RSMF3JB2K40
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JB2K40 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSMF3JB2K40
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 2.4K OHM 3W 5% AXIAL
Fitxak: 1.RSMF3JB2K40.pdf2.RSMF3JB2K40.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
RSMF3JB2K40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSMF3JB2K40 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 2.4K OHM 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1492000 pcs Datuen fitxa 1.RSMF3JB2K40.pdf2.RSMF3JB2K40.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Series RSMF Erresistentzia 2.4 kOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RSM 3 2.4K 5% A