RSMF2FT866R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FT866R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSMF2FT866R
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 866 OHM 2W 1% AXIAL
Fitxak: 1.RSMF2FT866R.pdf2.RSMF2FT866R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
RSMF2FT866Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSMF2FT866R fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 866 OHM 2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1696300 pcs Datuen fitxa 1.RSMF2FT866R.pdf2.RSMF2FT866R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Series RSMF Erresistentzia 866 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RSM 2 866 1% R