RSF3JB75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF3JB75R0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSF3JB75R0
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 75 OHM 3W 5% AXIAL
Fitxak: 1.RSF3JB75R0.pdf2.RSF3JB75R0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
RSF3JB75R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSF3JB75R0 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 75 OHM 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 732359 pcs Datuen fitxa 1.RSF3JB75R0.pdf2.RSF3JB75R0.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Series RSF Erresistentzia 75 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RS 3 75 5% A
RS 3 75 5% A-ND
RS3755%A
RS3755%A-ND
RS375JA
RS375JA-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 235°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 75 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film