RSF1JBR750
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JBR750 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSF1JBR750
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 0.75 OHM 1W 5% AXIAL
Fitxak: 1.RSF1JBR750.pdf2.RSF1JBR750.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
RSF1JBR750ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSF1JBR750 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 0.75 OHM 1W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3359375 pcs Datuen fitxa 1.RSF1JBR750.pdf2.RSF1JBR750.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Series RSF Erresistentzia 750 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RS 1 0.75 5% A
RS 1 0.75 5% A-ND
RS10.755%A
RS10.755%A-ND
RS10.75JA
RS10.75JA-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 235°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 750 mOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film