RSF1JA7R50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JA7R50 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSF1JA7R50
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 7.5 OHM 1W 5% AXIAL
Fitxak: 1.RSF1JA7R50.pdf2.RSF1JA7R50.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
RSF1JA7R50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSF1JA7R50 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 7.5 OHM 1W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3522708 pcs Datuen fitxa 1.RSF1JA7R50.pdf2.RSF1JA7R50.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Series RSF Erresistentzia 7.5 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 235°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 7.5 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Konposizio Metal Oxide Film