RPC0805JT9K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC0805JT9K10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RPC0805JT9K10
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 9.1K OHM 5% 1/4W 0805
Fitxak: 1.RPC0805JT9K10.pdf2.RPC0805JT9K10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
RPC0805JT9K10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RPC0805JT9K10 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 9.1K OHM 5% 1/4W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4612401 pcs Datuen fitxa 1.RPC0805JT9K10.pdf2.RPC0805JT9K10.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RPC Erresistentzia 9.1 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 9.1 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Konposizio Thick Film