RNCS1206BKE3K24
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS1206BKE3K24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCS1206BKE3K24
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 3.24K OHM 0.1% 1/8W 1206
Fitxak: 1.RNCS1206BKE3K24.pdf2.RNCS1206BKE3K24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
RNCS1206BKE3K24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCS1206BKE3K24 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 3.24K OHM 0.1% 1/8W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 881438 pcs Datuen fitxa 1.RNCS1206BKE3K24.pdf2.RNCS1206BKE3K24.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Series RNCS Erresistentzia 3.24 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3.24 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Konposizio Thin Film