RNCS0805BKE121R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0805BKE121R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCS0805BKE121R
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 121 OHM 0.1% 1/10W 0805
Fitxak: 1.RNCS0805BKE121R.pdf2.RNCS0805BKE121R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
RNCS0805BKE121Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCS0805BKE121R fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 121 OHM 0.1% 1/10W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 994968 pcs Datuen fitxa 1.RNCS0805BKE121R.pdf2.RNCS0805BKE121R.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RNCS Erresistentzia 121 Ohms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak RNCS 20 T9 121 0.1% I