RNCS0603BKE21K5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0603BKE21K5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCS0603BKE21K5
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 21.5K OHM 0.1% 1/16W 0603
Fitxak: 1.RNCS0603BKE21K5.pdf2.RNCS0603BKE21K5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
RNCS0603BKE21K5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCS0603BKE21K5 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 21.5K OHM 0.1% 1/16W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1240275 pcs Datuen fitxa 1.RNCS0603BKE21K5.pdf2.RNCS0603BKE21K5.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Series RNCS Erresistentzia 21.5 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm)
Ezaugarriak Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 21.5 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Konposizio Thin Film