RNCS0402BTE1K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0402BTE1K50 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCS0402BTE1K50
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 1.5K OHM 0.1% 1/16W 0402
Fitxak: 1.RNCS0402BTE1K50.pdf2.RNCS0402BTE1K50.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
RNCS0402BTE1K50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCS0402BTE1K50 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 1.5K OHM 0.1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1192491 pcs Datuen fitxa 1.RNCS0402BTE1K50.pdf2.RNCS0402BTE1K50.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series RNCS Erresistentzia 1.5 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.014" (0.35mm)
Ezaugarriak Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.5 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Konposizio Thin Film