RNCP1206FTD5K62
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCP1206FTD5K62 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCP1206FTD5K62
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 5.62K OHM 1% 1/2W 1206
Fitxak: 1.RNCP1206FTD5K62.pdf2.RNCP1206FTD5K62.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
RNCP1206FTD5K62ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCP1206FTD5K62 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 5.62K OHM 1% 1/2W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9050316 pcs Datuen fitxa 1.RNCP1206FTD5K62.pdf2.RNCP1206FTD5K62.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.059" W (3.10mm x 1.50mm)
Series RNCP Erresistentzia 5.62 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak RNCP 1206 T1 5.62K 1% R
RNCP1206FTD5K62TR
RNCP1206T15.62KFRTR
RNCP1206T15.62KFRTR-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5.62 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film