RNCP1206FTD31K6
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCP1206FTD31K6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCP1206FTD31K6
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 31.6K OHM 1% 1/2W 1206
Fitxak: 1.RNCP1206FTD31K6.pdf2.RNCP1206FTD31K6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
RNCP1206FTD31K6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCP1206FTD31K6 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 31.6K OHM 1% 1/2W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8430112 pcs Datuen fitxa 1.RNCP1206FTD31K6.pdf2.RNCP1206FTD31K6.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.059" W (3.10mm x 1.50mm)
Series RNCP Erresistentzia 31.6 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 31.6 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film Konposizio Thin Film