RNCP0805FTD30K1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCP0805FTD30K1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCP0805FTD30K1
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 30.1K OHM 1% 1/4W 0805
Fitxak: 1.RNCP0805FTD30K1.pdf2.RNCP0805FTD30K1.pdf
  • Mezua
RNCP0805FTD30K1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCP0805FTD30K1 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 30.1K OHM 1% 1/4W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8705324 pcs Datuen fitxa 1.RNCP0805FTD30K1.pdf2.RNCP0805FTD30K1.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Series RNCP Erresistentzia 30.1 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak RNCP 0805 T1 30.1K 1% R
RNCP0805FTD30K1TR
RNCP0805T130.1KFRTR
RNCP0805T130.1KFRTR-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 30.1 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film