RNCP0805FTD24K9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCP0805FTD24K9 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCP0805FTD24K9
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 24.9K OHM 1% 1/4W 0805
Fitxak: 1.RNCP0805FTD24K9.pdf2.RNCP0805FTD24K9.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RNCP0805FTD24K9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCP0805FTD24K9 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 24.9K OHM 1% 1/4W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 833510 pcs Datuen fitxa 1.RNCP0805FTD24K9.pdf2.RNCP0805FTD24K9.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Series RNCP Erresistentzia 24.9 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak RNCP0805FTD24K9CT
RNCP0805T124.9KFRCT
RNCP0805T124.9KFRCT-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 24.9 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film