RNCP0603FTD5K62
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCP0603FTD5K62 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCP0603FTD5K62
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 5.62K OHM 1% 1/8W 0603
Fitxak: 1.RNCP0603FTD5K62.pdf2.RNCP0603FTD5K62.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
RNCP0603FTD5K62ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCP0603FTD5K62 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 5.62K OHM 1% 1/8W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10989850 pcs Datuen fitxa 1.RNCP0603FTD5K62.pdf2.RNCP0603FTD5K62.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.059" L x 0.031" W (1.50mm x 0.80mm)
Series RNCP Erresistentzia 5.62 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak RNCP 0603 T1 5.62K 1% R
RNCP0603FTD5K62TR
RNCP0603T15.62KFR
RNCP0603T15.62KFRTR-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5.62 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film