RNCP0603FTD3K30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCP0603FTD3K30
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 3.3K OHM 1% 1/8W 0603
Fitxak: RNCP0603FTD3K30.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
150000 pcs
  • Mezua
RNCP0603FTD3K30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCP0603FTD3K30 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 3.3K OHM 1% 1/8W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15039655 pcs Datuen fitxa RNCP0603FTD3K30.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.059" L x 0.031" W (1.50mm x 0.80mm)
Series RNCP Erresistentzia 3.3 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3.3 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film Konposizio Thin Film