RNCF2512DTC1K78
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF2512DTC1K78
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 1.78K OHM 0.5% 3/4W 2512
Fitxak: 1.RNCF2512DTC1K78.pdf2.RNCF2512DTC1K78.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
RNCF2512DTC1K78ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF2512DTC1K78 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 1.78K OHM 0.5% 3/4W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1029524 pcs Datuen fitxa 1.RNCF2512DTC1K78.pdf2.RNCF2512DTC1K78.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Series RNCF Erresistentzia 1.78 kOhms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.78 kOhms ±0.5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Konposizio Thin Film