RNCF2512DKE4K53
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF2512DKE4K53
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 4.53K OHM 0.5% 1/2W 2512
Fitxak: 1.RNCF2512DKE4K53.pdf2.RNCF2512DKE4K53.pdf
  • Mezua
RNCF2512DKE4K53ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF2512DKE4K53 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 4.53K OHM 0.5% 1/2W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 682184 pcs Datuen fitxa 1.RNCF2512DKE4K53.pdf2.RNCF2512DKE4K53.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Series RNCF Erresistentzia 4.53 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4.53 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Konposizio Thin Film