RNCF2512DKE2K80
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF2512DKE2K80
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.8K OHM 0.5% 1/2W 2512
Fitxak: 1.RNCF2512DKE2K80.pdf2.RNCF2512DKE2K80.pdf
  • Mezua
RNCF2512DKE2K80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF2512DKE2K80 fabrikatzailea Stackpole Electronics Inc.
deskribapena RES SMD 2.8K OHM 0.5% 1/2W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 665541 pcs Datuen fitxa 1.RNCF2512DKE2K80.pdf2.RNCF2512DKE2K80.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.5W, 1/2W
Tentsioa - Tasa 2512 Lodiera (Max) ±25ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Series RNCF
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 2512 (6432 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia RNCF2512DKE2K80 Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 2.8k Ohm ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.5%
deskribapena RES SMD 2.8K OHM 0.5% 1/2W 2512 Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film