RNCF2512BTE68R0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF2512BTE68R0
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 68 OHM 0.1% 1W 2512
Fitxak: 1.RNCF2512BTE68R0.pdf2.RNCF2512BTE68R0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
RNCF2512BTE68R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF2512BTE68R0 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 68 OHM 0.1% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 512018 pcs Datuen fitxa 1.RNCF2512BTE68R0.pdf2.RNCF2512BTE68R0.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Series RNCF Erresistentzia 68 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 68 Ohms ±0.1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Konposizio Thin Film