RNCF2512BTE270R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF2512BTE270R
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 270 OHM 0.1% 3/4W 2512
Fitxak: 1.RNCF2512BTE270R.pdf2.RNCF2512BTE270R.pdf
  • Mezua
RNCF2512BTE270Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF2512BTE270R fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 270 OHM 0.1% 3/4W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 525488 pcs Datuen fitxa 1.RNCF2512BTE270R.pdf2.RNCF2512BTE270R.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Series RNCF Erresistentzia 270 Ohms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 270 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Konposizio Thin Film