RNCF2010DKE1R43
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF2010DKE1R43
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 1.43 OHM 0.5% 1/4W 2010
Fitxak: 1.RNCF2010DKE1R43.pdf2.RNCF2010DKE1R43.pdf
  • Mezua
RNCF2010DKE1R43ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF2010DKE1R43 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 1.43 OHM 0.5% 1/4W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 903450 pcs Datuen fitxa 1.RNCF2010DKE1R43.pdf2.RNCF2010DKE1R43.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Series RNCF Erresistentzia 1.43 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.43 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Konposizio Thin Film