RNCF2010BTC29R4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF2010BTC29R4
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES SMD 29.4 OHM 0.1% 1/3W 2010
Fitxak: 1.RNCF2010BTC29R4.pdf2.RNCF2010BTC29R4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
RNCF2010BTC29R4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF2010BTC29R4 fabrikatzailea Stackpole Electronics Inc.
deskribapena RES SMD 29.4 OHM 0.1% 1/3W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 667185 pcs Datuen fitxa 1.RNCF2010BTC29R4.pdf2.RNCF2010BTC29R4.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.333W, 1/3W
Tentsioa - Tasa 2010 Lodiera (Max) ±50ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm) Series RNCF
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 2010 (5025 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia RNCF2010BTC29R4 Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 29.4 Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1%
deskribapena RES SMD 29.4 OHM 0.1% 1/3W 2010 Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film