RNCF1210DKE43K0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF1210DKE43K0
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 43K OHM 0.5% 1/3W 1210
Fitxak: 1.RNCF1210DKE43K0.pdf2.RNCF1210DKE43K0.pdf
  • Mezua
RNCF1210DKE43K0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF1210DKE43K0 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 43K OHM 0.5% 1/3W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1216214 pcs Datuen fitxa 1.RNCF1210DKE43K0.pdf2.RNCF1210DKE43K0.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
Series RNCF Erresistentzia 43 kOhms
Energia (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 43 kOhms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Konposizio Thin Film