RNCF1210DKE2R70
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF1210DKE2R70
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 2.7 OHM 0.5% 1/4W 1210
Fitxak: 1.RNCF1210DKE2R70.pdf2.RNCF1210DKE2R70.pdf
  • Mezua
RNCF1210DKE2R70ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF1210DKE2R70 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 2.7 OHM 0.5% 1/4W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1095417 pcs Datuen fitxa 1.RNCF1210DKE2R70.pdf2.RNCF1210DKE2R70.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
Series RNCF Erresistentzia 2.7 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.7 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Konposizio Thin Film