RNCF1210BTE2K21
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF1210BTE2K21
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.21K OHM 0.1% 1/3W 1210
Fitxak: 1.RNCF1210BTE2K21.pdf2.RNCF1210BTE2K21.pdf
  • Mezua
RNCF1210BTE2K21ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF1210BTE2K21 fabrikatzailea Stackpole Electronics Inc.
deskribapena RES SMD 2.21K OHM 0.1% 1/3W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 658243 pcs Datuen fitxa 1.RNCF1210BTE2K21.pdf2.RNCF1210BTE2K21.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.333W, 1/3W
Tentsioa - Tasa 1210 Lodiera (Max) ±25ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) Series RNCF
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1210 (3225 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia RNCF1210BTE2K21 Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 2.21k Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1%
deskribapena RES SMD 2.21K OHM 0.1% 1/3W 1210 Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film