RNCF1210BTC383K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF1210BTC383K
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 383K OHM 0.1% 1/3W 1210
Fitxak: 1.RNCF1210BTC383K.pdf2.RNCF1210BTC383K.pdf
  • Mezua
RNCF1210BTC383Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF1210BTC383K fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 383K OHM 0.1% 1/3W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 777716 pcs Datuen fitxa 1.RNCF1210BTC383K.pdf2.RNCF1210BTC383K.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
Series RNCF Erresistentzia 383 kOhms
Energia (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 383 kOhms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Konposizio Thin Film