RNCF1206FTY47K0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF1206FTY47K0
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 47K OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: 1.RNCF1206FTY47K0.pdf2.RNCF1206FTY47K0.pdf
  • Mezua
RNCF1206FTY47K0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF1206FTY47K0 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 47K OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 594920 pcs Datuen fitxa 1.RNCF1206FTY47K0.pdf2.RNCF1206FTY47K0.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Series RNCF Erresistentzia 47 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 47 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film