RNCF1206FTE1K80
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF1206FTE1K80
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 1.8K OHM 1% 0.33W 1206
Fitxak: 1.RNCF1206FTE1K80.pdf2.RNCF1206FTE1K80.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
RNCF1206FTE1K80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF1206FTE1K80 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 1.8K OHM 1% 0.33W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3498331 pcs Datuen fitxa 1.RNCF1206FTE1K80.pdf2.RNCF1206FTE1K80.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Series RNCF Erresistentzia 1.8 kOhms
Energia (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.8 kOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film