RNCF1206DTE60K4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF1206DTE60K4
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 60.4K OHM 0.5% 1/4W 1206
Fitxak: 1.RNCF1206DTE60K4.pdf2.RNCF1206DTE60K4.pdf
  • Mezua
RNCF1206DTE60K4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF1206DTE60K4 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 60.4K OHM 0.5% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2131394 pcs Datuen fitxa 1.RNCF1206DTE60K4.pdf2.RNCF1206DTE60K4.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Series RNCF Erresistentzia 60.4 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 60.4 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Konposizio Thin Film