RNCF1206BTE13R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206BTE13R0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF1206BTE13R0
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 13 OHM 0.1% 1/4W 1206
Fitxak: 1.RNCF1206BTE13R0.pdf2.RNCF1206BTE13R0.pdf
  • Mezua
RNCF1206BTE13R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF1206BTE13R0 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 13 OHM 0.1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1160841 pcs Datuen fitxa 1.RNCF1206BTE13R0.pdf2.RNCF1206BTE13R0.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Series RNCF Erresistentzia 13 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak RNC 32 T9 13 0.1% R