RNCF1206BTC11K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206BTC11K0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF1206BTC11K0
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 11K OHM 0.1% 1/3W 1206
Fitxak: 1.RNCF1206BTC11K0.pdf2.RNCF1206BTC11K0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
RNCF1206BTC11K0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF1206BTC11K0 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 11K OHM 0.1% 1/3W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1274023 pcs Datuen fitxa 1.RNCF1206BTC11K0.pdf2.RNCF1206BTC11K0.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Series RNCF Erresistentzia 11 kOhms
Energia (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak RNC 32 T2 11K 0.1% R